Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Madam Monique

Madam Monique

Sex na rôzne spôsoby, orálny sex ako umenie, sado-maso, úchylné hračky, pohlavne údy, kamasutra, libido, korenie manželstva a ešte omnoho viac...

Poslať otázku

Čo je horšie: Sex za peniaze alebo stále nová v posteli?

11.08.2012

Nazdar. Mám takú otázočku - neviem sa v tom pohnúť, preto sa to pýtam ľudí... Je to vlastne otázka na zamyslenie: Je u teba horší muž, čo si zaplatí raz za rok dievča na priváte, alebo je u teba horší taký muž, čo každý mesiac, keď nie týždeň zháňa inú partnerku len na sex? Samozrejme s tým, že aj uspeje. Takže strieda partnerky jedna radosť, aj keď je bez záväzkov. Zaráža ma postoj žien, lebo, keď sa ich to opýtam, tak napriek tomu, že sa zdôveria, že aký bohatý sexuálny život majú, tak na moju otázku reagujú asi tak, že štetka nikdy a s takým by si nikdy nezačali. Ale keď oni sa správajú, ako štetky, tak to nevadí.. Je to také na zamyslenie, ale stojí to za to... Som horší ja, ten 1. prípad, alebo ten druhý?

Ahoj Jaro, zaujímavý problém. V prvom rade - berme na zreteľ, že si nezadaný a bez záväzkov voči konkrétnej partnerke. Ak mám vysloviť svoj názor, čo je pre mňa horšie, tak naozaj to bude len môj názor, ktorý môže korešpondovať s názorom skupiny žien, ale môže byť aj diametrálne odlišný. Aj v tomto bude totiž platiť povestne známe - sto ľudí, sto chutí. Ak mám teda hovoriť za seba (a myslím, že aj za väčšinu žien), tak obe možnosti sú pre ženu ako takú zlé. Každá žena totiž určite bude hneď vidieť za takýmto správaním (aj keď si nezadaný a máš na to možno legitímne právo užívať si koľko len chceš) možnú potenciálnu neveru v budúcnosti. Ak by som mala za seba vybrať to menšie zlo, tak by to bola asi tá zaplatená noc s prostitútkou, ako píšeš, raz za rok. A to z toho dôvodu, že je to naozaj sex s profesionálkou, ktorá sa tým živí a tým pádom v tebe nevidí viac, ako klienta. Zároveň - ty by si to urobil len raz za rok, zaplatil by si si za to, čiže ja osobne by som sa asi dokázala povzniesť nad to (aj keby som ešte nebola tvoja partnerka), že si proste potreboval nejaký výstrelok.

 

S tým pravidelným striedaním partneriek ako na bežiacom páse - v tom už potom ja osobne vidím chlapskú nevyzretosť a nepoužiteľnosť do vzťahu. Áno, mladosť máme každý inú, ale nemôže niekto pomaly z postele čerstvo dorobenej 452. partnerky za mnou prísť kvetinou a chcieť po mne vzťah. Prišlo by mi to najskôr asi ako ironický výsmech samej seba.

 

Je aj rozdiel vo vnímaní podobného správania u žien a u mužov. Áno, je to naozaj zvláštne, keď to isté robí žena a pritom ťa odmietne s dôvodom, že si promiskuitný. Taká žena je však pre verejnosť doslova šľapka v tom najhoršom zmysle slova, hoc je nezadaná, no chlap "si len užíva mladosť", nanajvýš mu niekto povie, že je záletník. Prečo to tak je - na to ti vysvetlenie podať nemôžem, pretože to patrí síce k nie prirodzeným rozdielom medzi mužmi a ženami, no medzi tie na sexualitu a veci s ňou spojené rozdiely určite áno.

 

Ak si teda chceš nájsť partnerku, odporúčam ti niekoľkotýždňovú zdržanlivosť a o tomto zo začiatku vôbec nerozprávať. Ženy sú totiž na neveru - a to aj prípadnú hypotetickú - veľmi háklivé, hoc samy nemusia byť zrovna anjelikmi.

Tlačiť

Diskusia k článku (17)

carla 14.08.2012 | 22:38 .z toho mi vyplýva zoroniak, že predsa len ten čo sa pýtal na radu má hlbokú pravdu. Ked ich vyskúšaš čo najviac, vlastne vyberáš si s povoľných... (viac +).z toho mi vyplýva zoroniak, že predsa len ten čo sa pýtal na radu má hlbokú pravdu. Ked ich vyskúšaš čo najviac, vlastne vyberáš si s povoľných resp. promiskuitných báb..., len s tým rozdielom, že tú čo si vyberieš to s chlapmi pred tebou robila zadarmo. (menej -)
47andy 23.08.2012 | 10:23 Zakladne pravidlo: co je dobre a co je zle, o tom rozhodujes len ty. Nasleduj len svoje stastie. A ak sa nahodou tvoje ponimanie dobra a zla... (viac +)Zakladne pravidlo: co je dobre a co je zle, o tom rozhodujes len ty. Nasleduj len svoje stastie. A ak sa nahodou tvoje ponimanie dobra a zla rozchadza s tym, co si mysli spolocnost, ale zalezi ti na tom, aby si bol v danej spolocnosti OK, tak o tom nehovor. (menej -)
anen52 16.12.2012 | 15:23 ..je to jedno...obidva "druhy" žien sú morálne padlé, len s tým rozdielom, že pri sexe za peniaze - prídeš o peniaze, čo je škoda, ked to môžeš mať... (viac +)..je to jedno...obidva "druhy" žien sú morálne padlé, len s tým rozdielom, že pri sexe za peniaze - prídeš o peniaze, čo je škoda, ked to môžeš mať zadarmo... ;-) (menej -)

Zobraz všetky príspevky

Pridať príspevok

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×