Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mužská erekcia: Odhaľte o nej ďalšie fakty

20.09.2015 Autor: Reklamný článok

A nehovoríme teraz iba o mužoch. Správna partnerka musí vedieť správne priložiť ruku k dielu. Zoznámte sa teda so základnými vecami, ktoré sa týkajú mužskej erekcie.  

Viac druhov erekcie ...

Celkovo sú tri druhy mužskej erekcie. Prvá je na základe zrakových a sluchových podnetov, druhá na základe kontaktov (hladkania, manuálnym dráždením) a tretia sa týka spánku, hovorí sa jej erekcia v spánku. Ktorú uprednostňujete vy?       

Vo vlastnej réžii ...

Partnerka ju má vo vlastnej réžii. Od nej bude závisieť, ako sa vaša erekcia bude vyvíjať. Bude podporovaná rukou, či činmi partnerky alebo skôr zatracovaná? Pokiaľ máte klasickú erekciu a neskôr je vám dožičená erekcia od partnerky buď manuálna alebo zraková, viete získať niekedy aj pár centimetrov navyše.

Každá snaha sa cení, pretože penis je nástrojom, ktorý musíte aj vhodne využívať. Ak bude vaša partnerka váš nástroj čoraz častejšie používať a tým aj podporovať erekciu, tým dlhšie vám bude slúžiť. Ešte stále si nenájdete čas na seba ani najbližší víkend?

„ZEREX® Klasik“ je top produkt na kvalitnú erekciu bez práce ...

Ak túžite po erekcii ako kameň bez námahy, siahnite po top produkte ZEREX®Klasik. ZEREX®Klasik poteší aj vás aj vašu partnerku, pretože budete mať bez námahy silnú a kvalitnú erekciu. Objednávajte už teraz na ZEREX.sk, pretože čas na správny darček sa vždy nájde. Myslite už dopredu, ako si skvalitniť váš intímny život. Tak čo poviete, máte stále pocit, že ste vedeli všetko o mužskej erekcii a o spôsoboch, ako si ju zlepšiť  a skvalitniť? 

- Reklamný článok -

Tlačiť

Diskusia k článku (5)

petruska494 09.04.2016 | 13:03 Príspevok bol odstránený z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Funny_man 10.11.2015 | 17:47 tato stranka isla riadne dole vodou....
michal.luz 31.10.2015 | 21:24 kvôli stresu v robote som mal problémy s erekciou istý čas aj ja, mne pomohla klasika - užil som clavin platinum erekcia bola ešte pevnejšia ako... (viac +)kvôli stresu v robote som mal problémy s erekciou istý čas aj ja, mne pomohla klasika - užil som clavin platinum erekcia bola ešte pevnejšia ako obvykle a keď opadol stres opadli aj problémy (menej -)

Zobraz všetky príspevky

Pridať príspevok

Fórum - Autobazár.sk - O čom práve diskutujete

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×