Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Porucha erekcie: Tipy, s ktorými ju prekonáte najviac

29.06.2015 Autor: Reklamný článok

Zažiť poruchu erekcie nie je vôbec príjemná situácia, obzvlášť ak to ani jeden z vás nečaká. Je potrebné, aby si aspoň jeden z vás zachoval chladnú hlavu. Ale pozrime sa na toto celé trochu z iného pohľadu.  

Partnerka s pomocnou rukou...

Vy ako zástanca sexu s „nefungujúcim“ penisom veľa toho nevymyslíte. Nebudete schopným racionálne uvažovať, pretože vás bude trápiť iba to, čo si počnete ďalej. Práve v takejto chvíli vám musí pomôcť partnerka. Samozrejme iba vtedy, ak bude na to pripravená. Okrem toho psychológovia radia aj to, že by k vám mala byť prítulnejšia a chápavejšia, ako jedna starostlivá matka.

Prvé kroky k náprave...

Prijmite pomocnú ruku od svojej partnerky alebo aj  odborníka s pochopením a nadhľadom.  Nehľadajte „hneď“ výnimočné riešenie. Všetko chce čas a trpezlivosť. Ak sa problém opakuje, nechoďte na riešenie prudko a rázne. Pokiaľ je potrebné vyšetrenie, nechajte si poradiť od odborníka.  Ak nepomôže ani jeden z vyššie popísaných návrhov, môžete skúsiť ešte jeden tip, týkajúci sa výživového doplnku ZEREX®. 

„ZEREX pomôže!

Porazte nekvalitnú erekciu ZEREX-om®. Bojovať s poruchou erekcie nebolo nikdy jednoduchšie. Opakujte sex aj viackrát za sebou. Silné účinky tohto doplnku výživy vás zaručene milo prekvapia. ZEREX®pomôže každému mužovi pri problémoch s erekciou, ako aj s ďalšími problémami (nielen) v sexe. S partnerkou sa môžete venovať jeden druhému a už vôbec nemusíte riešiť žiadne problémy. Je čas uveriť tomu, kto naozaj pomôže. Viac na ZEREX.sk.   

© autor JG 04 / 2015

Tlačiť

Diskusia k článku (1)

petruska494 11.04.2016 | 13:06 Príspevok bol odstránený z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Pridať príspevok

Fórum - Autobazár.sk - O čom práve diskutujete

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×