Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Scénka ako z akčného filmu. Pozrite si policajný zásah proti dvom šialencom

12.02.2015 Autor: Joey Macaroni, Badman.sk, Foto: Youtube, Video: Youtube

Na diaľnici neďaleko mesta Brisbane koncom minulého týždňa zažili drámu hodnú akčného trháku. Austrálska polícia zverejnila zábery natočené z helikoptéry, na ktorých zodpovednosti uniká dvojica mladíkov.

Toto nie je záber z filmu, ale z policajne helikoptéry
Muži vyskočili z ukradnutého auta a rozbehli sa priamo medzi idúce vozidlá s jasným cieľom – naskočiť do jedného z nich a zdrhnúť pred spravodlivosťou. To sa im ale nakoniec nepodarilo a namiesto úteku si svoju situáciu ešte skomplikovali.

Na diaľnici kvôli ich vyčíňaniu došlo k materiálnym škodám, ale našťastie sa nikto nezranil. Keď ich chcel zastaviť policajt, prešli po jeho nohe a dali sa na útek, ktorý však bol vopred odsúdený na neúspech. Miestami fičali po ceste rýchlosťou až 160 km/hod, pričom ignorovali všetky dopravné predpisy a ohrozovali účastníkov premávky.

Pokračovanie článku pod reklamou videoreklama

Namiesto jedného obvinenia vyfasovali dve

Počas svojej zbesilej jazdy sa z Queenslandu dokonca dostali až do vedľajšieho štátu, ale tam sa už ich šialená púť skončila.

Jeden z mužov strieľal na policajtov, druhý chcel zastaviť idúce auto, ale to ho odrazilo a z ruky mu vypadla zbraň. O pár sekúnd už obaja výtržníci skončili v rukách polície.

Okrem krádeže vozidla tak majú na krku aj pokus o vraždu. Tým pádom im hrozí niekoľkonásobne tvrdší trest.     

Tlačiť

Diskusia k článku (5)

Shark420 13.07.2015 | 22:25 Ehm mala to byt narážka na afroameričanou? Tak to si kúp bríle lebo týto určite neboli tmavší než ty.
Designed 15.02.2015 | 16:23 Boze, tak mam rad, ked si par pubertakov zmysli, ze to co videli v GTA im bude fungovat aj vonku v realite.
1soda 12.02.2015 | 20:13 tomu vodicovi co ho zrazil by som dal oficialne uznanie ...iste ze aj policistom ...

Zobraz všetky príspevky

Pridať príspevok

Fórum - Autobazár.sk - O čom práve diskutujete

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×