Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nonsens: Trpela depresiami z plochej hrude - silikóny jej zaplatili daňoví poplatníci!

30.03.2013 Autor: Joey Macaroni, Badman.sk, thesun.co.uk, Foto: SITA, Reprofoto TheSun

Na podobné prípady sme zvyknutí najmä spoza veľkej mláky, no tentokrát je tu nevídaná chuťovečka z Veľkej Británie. A pri tomto príbehu zostáva zdravý rozum stáť!

Josie Cunningham

Istá Josie Cunningham si totiž jedného dňa zmyslela, že jej život musí okamžite zmeniť smer, inak bude zle nedobre. Preto zašla za svojou doktorkou a posťažovala sa na depresie a stavy úzkosti, aké by nechcel zažiť nikto z nás. Neprežila však žiadnu obrovskú tragédiu, len sa nevedela zmieriť s tým, že jej hrudný kôš nie je taký, aký by si želala.

Čuduj sa svete, 22-ročná Britka svoju frustráciu pretavila z jedného oddelenia s červeným krížikom v logu k ďalšiemu, až dosiahla to, čo si zaumienila. Dnes má na svojom tele nové prsia, obrie silikóny, ktoré stáli 4800 britských libier, v prepočte 5660 eur. Na tie sa jej v rámci naozaj pozoruhodnej antidepresívnej liečby poskladali daňoví poplatníci!

Mrkni aj:

Túži po kariére Katie Price

Dievča z Leedsu, ktoré v call centre zarobilo maximálne 9000 libier ročne tvrdí, že zákrok ju zachránil pred ďalšími, možno aj fatálnymi následkami. „Moje nové prsia mi zachránili život, teraz chcem byť ako Katie Price,“ verí si mladá Britka, ktorej tvár nepôsobí príliš vábne.

Katie PriceKatie Price

Mäsitý nos, obočie pripomínajúce vyčíňanie temperových farieb a otrasný rúž k tomu, na kariéru glamour modelky s najväčšou pravdepodobnosťou stačiť nebudú. Aj napriek tomu môže Josie hviezdiť aspoň na miestnych diskotékach.

„Od januára žijem úplne iný život. Dovtedy som mohla o dovolenke pri mori iba snívať, bola som taká plochá, žeby sa mi každý vysmieval a na ulicu som bez podprsenky s push up efektom nikdy nevkročila,“ uviedla pre denník The Sun.

Podľa bulvárneho magazínu má teraz skutočne v pláne ponechať výchovu svojich dvoch malých synov na starých rodičov, aby mohla naštartovať vlastnú kariéru. Myslíte, že má na to stať sa novou Jordan? Náš kurz je 1:1000 000 000, že sa jej to podarí.

Tlačiť

Diskusia k článku (33)

7lotka 05.04.2013 | 23:50 Nechápem,ako môže byť niekto hned hin ked si nejaká krava dá robiť cecky??Dá si robiť 10 a potom musí so sebou nosiť metlu,to aby jej chrbticu... (viac +)Nechápem,ako môže byť niekto hned hin ked si nejaká krava dá robiť cecky??Dá si robiť 10 a potom musí so sebou nosiť metlu,to aby jej chrbticu neprelomilo,ako našu zlatúúú vymletú Plačkovúú!!!Tá ženská je chudera,ak by neboli cecky ani pes po nej a ani po inej neštekne.Som len zvedavá čo budú robiť ak budú mať na krku 60-70 rokou,ako sa vysporiadajú s tou záťažou.Ale aspon sa neutopia,že???To si môže potom každý chlap pomačkať balon,alebo me äkšiu loptu,kde sme to dospeli?? (menej -)
suzi1993 04.04.2013 | 23:49 Lenze ona ma aj mejkap =D a bez mejkapu by ju ani do porna nevzali =D=D
cappina1 04.04.2013 | 18:17 Tu pomoze uz len taska na hlavu :-D

Zobraz všetky príspevky

Pridať príspevok

Fórum - Autobazár.sk - O čom práve diskutujete

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×