Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Drsné: Robotník si prepichol krk oceľovou tyčou!

20.09.2012 Autor: Tomi Lee, Badman.sk, Foto: Reprofoto, Video: Youtube.com

Tak tomu sa povie doslova z pekla šťastie! Istý brazílsky robotník totiž pri práci na stavbe nešťastne spadol a napichol sa krkom na roxor. A čo viac - zázrakom prežil bez vážnejších komplikácií!

Francisco mal obrovské šťastie: Nehoda ho mohla stáť život

Pekelné šťastie, alebo pri ňom stáli všetci svätí? Každý to môže nazývať ako chce, no jedno je isté: bez poriadne veľkej dávky šťastia by tu dnes už brazílsky robotník Francisco Barroso nebol. Počas rutinnej práce na stavbe sa mu totiž pošmyklo tak nešťastne, že sa napichol na trčiacu oceľovú tyč, ktorá mu skrz na skrz prešla krkom. A naozaj len zázrakom ho na mieste nezabila.

Ako informovala agentúra Reuters a ďalšie zahraničné médiá, Francisco dokonca po hrôzostrašnej nehode zachoval úplný pokoj a komunikoval s kolegami. Po trojmetrovom páde požiadal kolegov, aby mu pomohli a tyč z jeho krku vytiahli. Šokovaný robotníci roxor ihneď zospodu urezali a volali záchranku.

Mrkni aj:

Brazílčan tak putoval so zhruba metrovým kovovým prútom v krku do špitálu, kde sa už o neho postarali lekári. Mal veľké šťastie, pretože tyč len o milimetre minula dôležité tepny a pri ich pretrhnutí by išlo doslova o sekundy a krvácanie by sa za podobných podmienok tak jednoducho zastaviť nepodarilo.

V Brazílii je však no podobné udalosti celkom plodné obdobie. Len pred týždňom skončil v nemocnici muž,  ktorému oceľová tyč po nehode na stavbe prešila naprieč celou lebečnou dutinou. Aj ten akoby zázrakom prežil a leží stabilizovaný bez vážnejších poranení mozgu v nemocnici na pozorovaní.

Staňte sa fanúšikom stránky Badman.sk na facebooku a majte prehľad o aktuálnych zaujímavostiach a krásnych ženách

Tlačiť

Diskusia k článku (2)

dampp 24.09.2012 | 12:36 Príspevok bol odstránený z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
mam_rad_masko 20.09.2012 | 10:35 Vsimam si uz dlhsiu dobu, ze zrejme vas jazykovy korektor ma dovolenku alebo dostal vypoved. Clanky stracaju formalnu uroven :-(
Pridať príspevok

Fórum - Autobazár.sk - O čom práve diskutujete

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×