Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Svet prišiel o najmenšieho kulturistu, meral 83 centimetrov, vážil 10 kíl

20.09.2012 Autor: Joey Macaroni, dailymail.co.uk, ma , Foto: Profimedia.cz,int,Reprofoto, Video: Youtube.com

Niektoré trojmesačné deti merajú toľko, ako Aditya „Romeo“ Dev. Dvadsaťtriročný Ind však aj napriek svojej poruche rastu žil naplno a našiel si pomerne netradičné hobby.

Romeo a kulturistika jednoducho patrili k sebe

Nadchla ho kulturistika, ktorej sa v posledných rokoch pomerne intenzívne venoval. Desať kilogramový chlapík si v posilňovni pod dohľadom osobného kouča pohadzoval dvojkilové činky a stal sa miláčikom nielen miestnych kulturistov.

Svojím úsmevom a večne dobrou náladou dokázal vliať optimizmus do žíl aj tým najväčším chlapom. Žiaľ, Romeovi pred tromi rokmi diagnostikovali aneurizmus - kardiovaskulárnu poruchu, ktorá sa prejavuje rozštiepením tepny.

Rodák z Hoshiarpuru po konzultácii s rodinou odoprel možnosť komplikovanej operácie. Tá mu mala pomôcť problém vyriešiť, avšak vzhľadom k tomu, že ide o mimoriadne náročný zákrok, Romeo sa rozhodol "žiť na vlastnú päsť".

Najmenší kulturista podľahol aneurizmu

Jeho choroba bola podľa medikov časovanou bombou a jeho srdce mohlo kedykoľvek zlyhať. Žiaľ, prognózy medikov sa nakoniec aj potvrdili. Malého Inda hospitalizovali v bezvedomí, s krvácaním do mozgu. Napriek snahe lekárov v punjabskej nemocnici malému silákovi už nebolo pomoci.

„Až do osudného dňa sa cítil veľmi dobre, až k večeru začal pociťovať slabosť. Previezli sme ho do nemocnice a on upadol do bezvedomia a už mu nevedeli pomôcť.Je to veľká strata pre našu rodinu a jeho úmrtie budeme hlboko prežívať každý deň, kým budeme nažive.

Mrkni aj:

Napriek tomu sme radi, že naše modlitby boli vyslyšané, pretože pred mnohými rokmi nám tvrdili, že sa nedožije ani dospelosti,“ uviedol 53-ročný Anil Dev Sharma, otec zosnulého milovníka kulturistiky.

„Keď mi povedali, že umrel, ostal som v šoku. Nemôžem tomu uveriť, že už nikdy nepôjdeme cvičiť spolu. Nepripúšťal som si, že sa to stane a už vôbec nie, že to bude tak skoro,“ poznamenal k úmrtiu svojho najlepšieho priateľa 19-ročný Maninder Singh. Najbližší sa s Romeom rozlúčia na miestnom cintoríne, počas klasického hinduistického obradu...

Staňte sa fanúšikom stránky Badman.sk na facebooku a majte prehľad o aktuálnych zaujímavostiach a krásnych ženách

 Romeo makal ako Bruce Lee

Tlačiť

Diskusia k článku (10)

dampp 24.09.2012 | 12:36 Príspevok bol odstránený z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
reproper_re_renick 21.09.2012 | 11:35 Piťu, takže by vlastne mali súdiť toho Romea, lebo odmietol operáciu a sa zavraždil, sviňa jedna. Že toto vôbec dopustil. Bola to beštia, nie človek... (viac +)Piťu, takže by vlastne mali súdiť toho Romea, lebo odmietol operáciu a sa zavraždil, sviňa jedna. Že toto vôbec dopustil. Bola to beštia, nie človek. Dobre mu tak? (menej -)
LuNissi 21.09.2012 | 08:47 ..."aneurizmus" nie je ziadna choroba ale ANEURYZMA je vydut ciev nielen mozgovych...moze vzniknut na srdcovych cievach, brusnej aorte alebo... (viac +)..."aneurizmus" nie je ziadna choroba ale ANEURYZMA je vydut ciev nielen mozgovych...moze vzniknut na srdcovych cievach, brusnej aorte alebo mozgovych cievaj...ruptura= prasknutie je vacsinou smrtelne, clovek umiera v dosledku rychleho vykrvacania ( http://www.zdravie.sk/sz/content/132-23430/aneuryzma-vydut-mozgovych-ciev.html ) ... (menej -)

Zobraz všetky príspevky

Pridať príspevok

Fórum - Autobazár.sk - O čom práve diskutujete

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×