Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Top 10 súkromných snímok Kim Kardashian: Ani jeden Badman nezostane suchý!

07.09.2012 Autor: Joey Macaroni, Badman.sk , Foto: Twiiter Kim Kardashian

Leto je pomaly ale isto fuč a preto si treba spraviť náladu pred blížiacou sa jeseňou, ktorá môže v mnohých, more chtivých lovcov zadočkov, vyvolať stavy pozostávajúce z nemilosrdnej patetickej nálady. Minisukne sa vytrácajú z terénu, tielka s hlbokými výstrihmi nahradia šatky a podobné, prebytočné kusy odevov.

Kim je taká sladká, že ohúri každého

Pre pohladenie zraku, duše a možno aj niečo iné sme pre vás nachystali to najlepšie z najlepšieho v podaní americkej celebrity s arménskymi koreňmi. Bujará hviezda reality šou Kim Kardashian patrí k tým známym osobnostiam, ktoré sú posadnuté vlastným telom.

Hoci by to normálne zmýšľajúci človek mohol skritizovať, gurmáni v radoch badmanov by boli ochudobnení o jedno z najpríťažlivejších tiel súčasného šoubiznisu. Len pre zaujímavosť. Jennifer Lopez už nie je držiteľkou najzbožňovanejšieho zadku so zámorským puncom.

Mrkni aj:

Toto ocenenie s poetickým názvom „Zadok Ameriky“ patrí súčasnej partnerke speváka Kanyeho Westa, ktorá má figúru Venuše s ideálne vyformovanými krivkami. Kanye, máme ti čo závidieť! Našťastie, Kim trpí pomerne výrazným narcisizmom a nestačí jej, keď sa na ňu pozerá so slinkami v ústach iba jej partner.

Aj preto zverejnila na svojom Twitteri azda už aj nespočetné množstvo záberov, s ktorými sa rada podelí so svojimi priaznivcami. A na našej stránke si môžete vychutnať desať najlepších snímok, ktoré zvečnili jej, do tisícok dolárov obaleným telom.

Tento čarovný pohľad robí veľké veci
Nebeský výhľad, stačí len vstať a ísť...

Krásku s plnými perami, veľkými prsiami a zadkom na zahryznutie v minulosti očumoval dokonca aj futbalista Cristiano Ronaldo. Preslávila sa však domácim pornom s hudobníkom Rayom J a následnou alebo ultrakrátkou svadbou s basketbalistom Krisom Humphriesom.

Ich zväzok, ktorý má trvať do konca života, sa rozplynul po 72 dňoch plných „neprekonateľných rozdielov“. ...jedným z nich možno bol aj príliš dlhý pobyt Kim v kúpeľni, kde tvrdo pracovala na výrobe ďalšej fotky z mobilu využitím zrkadla...

Staňte sa fanúšikom stránky Badman.sk na facebooku a majte prehľad o aktuálnych zaujímavostiach a krásnych ženách

Tlačiť

Diskusia k článku (13)

PeeTea 14.10.2012 | 09:39 a co je na nej akoze pekne ???? tie mega boky s obrovskou prdelou ? ci kila makeupu a uprav v programoch aby to nejako vyzeralo?
cass949 10.09.2012 | 19:34 Príspevok bol odstránený z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
20zidan 08.09.2012 | 21:38 sexica je

Zobraz všetky príspevky

Pridať príspevok

Fórum - Autobazár.sk - O čom práve diskutujete

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×