Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Žena sa zmietala štyri dni v orgazme, denne ich zažíva desiatky!

31.08.2012 Autor: Tomi Lee, Badman.sk, Foto: Ilustračné foto, archív Badman.sk

Už pred časom sme na stránkach magazínu Badman.sk písali o istej Londýnčanke Sarah trpiacej nezvyčajnou sexuálnou poruchou, ktorá jej poriadne strpčuje život. Podobným problémom trpí aj 44-ročná Američanka, ktorá či chce či nie, zažíva aj viac ako sto orgazmov denne.

O ženách je známe, že orgazmus dosahujú podstatne ťažšie ako muži a až tretina z nich slastný sexuálny vrchol nikdy nedosiahne. Kim Ramsey však trápi problém presne opačný a keby mohla, o orgazmy sa s radosťou podelí. Každý deň ich totiž zažíva nespočetné množstvo, a to aj v situáciách, kedy sa jej to najmenej hodí.

Kim totiž trpí nezvyčajným syndrómom stáleho sexuálneho vzrušenia, a aj bez pomyslenia na sex či fyzického podráždenia jej pohlavné orgány robia čo chcú - cítia vzrušenie a zvyčajne finišujú orgazmom. Aj ich intenzita kolíše v závislosti od hĺbky podnetu, preto sa neraz stane, že táto žena sa v sexuálnom kŕči zvíja aj niekoľko hodín. A to už, uznajte sami, asi veľmi slastné nebude.

Ako sama hovorí, najväčší "prúser" zažila pri sexe so svojím milencom, kedy vrcholila v kuse celé štyri dni. "Raz som mala nepretržitý orgazmus štyri dni. bolo to zrovna s novým milencom a nešlo to zastaviť, dokonca som sedela na mrazenom hrášku, no nepomohlo ani to," porozprávala o svojich útrapách pre britský denník The Sun táto sexuálne skúšaná žena.

Mrkni aj:

Tlačiť

Diskusia k článku (17)

anjelbezkridiel 19.10.2012 | 17:17 tak to si neviem predstaviť...
NeSin 02.10.2012 | 12:30 chyba???? :`-( asi som potom chybna, nikdy nemam len jeden orgazmus, vzdy ich mam viacero za sebou ;-) neviem si predstavit ake to je, ked je... (viac +)chyba???? :`-( asi som potom chybna, nikdy nemam len jeden orgazmus, vzdy ich mam viacero za sebou ;-) neviem si predstavit ake to je, ked je zena v stvordnovom orgazmickom kolotoci, podla mna to ani tak vzrusujuce nie je, ako sa to zda. nesudme a neposudzujme nieco, co nepozname, len preto, ze ej to rpe nas vleka neznama ;-) (menej -)
Agnesineta 02.09.2012 | 15:23 a ty čo vieš?? Zažil si?? :-D :-D :-)

Zobraz všetky príspevky

Pridať príspevok

Fórum - Autobazár.sk - O čom práve diskutujete

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×