Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Video: Air sex na javisku – uži si to naplno!

13.07.2012 Autor: Vinny Santoro, Badman.sk, huffingtonpost.com

Ak si myslíš, že si skutočný Casanova a to, čo nosíš v nohaviciach je nenahraditeľný poklad – nemal by si zaváhať a prihlásiť sa na Majstrovstvá sveta v air sexe. Organizátori tvrdia, že konkurencia je poriadne silná a raz bude táto disciplína olympijským športom! Vitajte vo svete imaginárneho sexu na javisku!

Air sex už stihli vidieť diváci pri obrazovkách amerických televízií dávnejšie – a to konkrétne v show Amerika má talent. Americká rozhlasová hviezda Howard Stern vtedy v kresle porotcu prehĺtala naprázdno a hoci je sex je „pracovným nástrojom“ vo jeho nočných shows, sám bol z výkonu účinkujúcich poriadne odvalený!

Air sex má iba dve pravidlá – všetko musí byť fingované a predvádzajúci musí sex simulovať s fiktívnou osobou, ktorá „je sním na javisku“. Daný akt sa musí „vykonávať“ za sprievodu hudby – buď si účastník zvolí vlastnú skladbu, alebo to nechá na dídžeja. Porotcovia majú za úlohu bodovať predohru, sexuálny styk a energiu, ktorú vie zo seba dotyčný dostať.

„Air sex raz bude olympijským športom. Týmto ľuďom dávame akúsi platformu ku sláve. A oni sa tej slávy aj dočkajú,“ hovorí zakladateľ podujatia Chris Trew.

Aj takto to vyzerá na Majstrovstvách sveta v air sexe!

Majstrovstvá sveta v air sexe sa nedávno konali v New Orleans a víťazom sa stal borec Tootenanny – vlastným menom Adam Wilson, ktorého recept na úspech je trošku bizarný, no reálny. Hoci sa prihlásil na poslednú chvíľu, víťazstvo si podľa porotcov jednoznačne zaslúžil. „Moja choreografia bola prvá vec, ktorá mi prišla na myseľ. Týranie rodičmi, incest a pivo tento krát pracovali pre mňa,“ povedal víťaz.

Sophie Johnson, ktorá je známou komediantkou v americkom showbiznise, sa rovnako, ako Howard Stern, ocitla v kresle porotcov a celé podujatie si naplno užívala: „Sedieť v porote tejto súťaže je pre mňa obrovskou zábavou, už len preto, že som dcérou poriadne perverzných rodičov,“ povedala po vyhlásení výsledkov so smiechom Sophie.

Mrkni aj:

Súťaž v air sexe „rotuje“ po celých Spojených štátoch amerických a tí, ktorí zmeškali súťaž v New Orleans, New Yorku či Washingtone, budú mať ešte v júli šancu v Memphise a Houstone. To, že si podujatie denne nachádza tisícky fanúšikov, potvrdzujú aj samotní organizátori: „Je to fantastické. Sex je súčasťou života a ten na javisku je bezpečný a zábavný. Všetkým puritánom odkazujeme, aby sa trošku uvoľnili a nebrali život až príliš vážne.“

„Celá show je založená na zábave. Rovnako ako pri svetoznámej súťaži air guitar, cieľom je, aby sa ľudia stretli, zabavili sa a dokázali zo seba dostať neuveriteľné výkony,“ dopĺňajú organizátori.

Tlačiť

Diskusia k článku (1)

ste_buzici 14.07.2012 | 04:41 Príspevok bol odstránený z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Pridať príspevok

Fórum - Autobazár.sk - O čom práve diskutujete

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×