Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Najnovší hit: Tvrdý sex pred tabuľou obce Fucking!

21.04.2012 Autor: Badman.sk v spolupráci s Cestovanie.sk, Foto: Archív cestovanie.sk

V Rakúskej dedinke Fucking pretiekla posledná kvapka tolerancie. Jej obyvatelia majú už dosť posmechu z celého sveta a začali uvažovať nad zmenou názvu obce.

Tabuľa obce Fucking

"Celý problém spočíva v tom, že na zmene názvu sa musia zhodnúť všetci obyvatelia," povedal starosta Franz Meindl pre britský bulvárny denník The Sun.

104 obyvateľov malej dedinky vzdialenej 33 kilometrov od Salzburgu bude hlasovať o jej premenovaní. Názov dostala podľa bavorského šľachtica Focka zo 6. storočia.

Obyvatelia "Fuckingers" si žili spokojne, kým ich neobjavili prechádzajúce americké vojská na konci druhej svetovej vojny. Odvtedy sa stali stálym terčom zábavy. Prvá zmienka pochádza z roku 1195.

Odvtedy sa stala vyhľadávanou turistickou atrakciou, čo rezidentom strpčuje život. Turisti im neustále kradnú tabule označujúce začiatok a koniec obce, nehovoriac o rušení nočného pokoja.

Obec Fucking je pre turistov atrakciou

V roku 2009 dokonca v dedinke rozhodli, že musia v obci nainštalovať kamery, aby tým turistov odradili od sexuálnych aktivít pred tabuľami s nápisom Fucking. Tvrdý sex pred vstupnou tabuľou do obce, z ktorého si dokonca niektorí vyhotovujú fotky či video, akoby sa stal zábavnou aktivitou, podobnou plankingu. Kamery tak zatiaľ veľa vody nenamútili.

Necelý rok predtým sa vo Fuckingu konal Festival of the Fuck Bands, na ktorom vystúpili Fucked Up, Holy Fuck, Fuck a Fuck Buttons.

Obec už unavuje neustále otravovanie cudzincov, ktorí volajú miestnym obyvateľov s otázkou: "Je to Fucking?" Následne len počuť smiech a tón zavesenia. Nápad zablokovania medzinárodných hovorov sa neujal.

Pred dvoma rokmi bývalý starosta obce uviedol, že sa určite nehodlajú premenovávať. Problémy a obťažovanie sa zjavne nahromadili, a tak sa ich názor zmenil. Ako uvádza mirror.co.uk, obyvatelia sa zhodli na názve Fugging, ten je však už obsadený dedinkou v Dolnom Rakúsku.

Mrkni aj:

Tlačiť

Diskusia k článku (5)

rainman.sk 22.04.2012 | 19:16 a co napr dedinka Kokotów... pri Krakove :-D tu je dokaz:... (viac +)a co napr dedinka Kokotów... pri Krakove :-D tu je dokaz: http://maps.google.com/maps?q=Kokot%C3%B3w,+Polska&hl=sk&ie=UTF8&sll=37.0625,-95.677068&sspn=39.371738,86.572266&oq=kokot%C3%B3w&t=h&hnear=Kokot%C3%B3w,+Powiat+wielicki,+Malopo%C4%BEsk%C3%A9+vojvodstvo,+Po%C4%BEsko&z=15 (menej -)
1.pato.1 21.04.2012 | 22:27 ...to sa číta Piki.
Johny_DepreSS 21.04.2012 | 16:22 A v Česku je zase Pičín..prechádzal som tade keď som išiel do Hamburgu.

Zobraz všetky príspevky

Pridať príspevok

Fórum - Autobazár.sk - O čom práve diskutujete

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×